Mediconsult logoZadzwoń aby uzyskać poradę
w zakresie chirurgii plastycznej
(0048) 603 77 99 39

Skontaktuj się ze mną wypełniając prosty formularzJest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza klinika została ponownie otwarta, polskie granice również. Pragniemy zapewnić, że nasza praca, jak i przyjmowanie pacjentów odbywa się ze szczególną ostrożnością i z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy.

Kontakt

Ginekologia estatyczna w Szczecinie: labioplastyka, plastyka pochwy i warg sromowych.

Plastyka pochwy i warg sromowych w SzczecinieGinekologia estetyczna, to szeroka gama zabiegów poświęconych poprawie wyglądu kobiecych narządów płciowych oraz zwiększenia komfortu życia u pacjentek borykających się z częstymi problemami okolic intymnych typu: infekcjami okolic intymnych, dyskomfortem życia seksualnego, uszkodzeniami poporodowymi, itp.

Częste infekcje, obniżenie komfortu życia seksualnego, uszkodzenia poporodowe powodujące obniżenie lub wypadanie pochwy, to najczęstsze problemy skłaniające kobiety do szukania pomocy u specjalistów z zakresu ginekologii estetycznej.

Nasza klinika wychodzi na przeciw tym problemom, oferując naszym Pacjentkom usługi najlepszych specjalistów. Do najczęściej wykonywanych przez nas zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej należą:

  • Labioplastyka, czyli plastyka warg sromowych.
  • Plastyka pochwy, która w zależności od zakresu zabiegu może dotyczyć:
    • tylnej ściany pochwy oraz krocza,
    • przedniej ściany pochwy,
    • przedniej oraz tylnej ściana pochwy oraz krocza.
Szukasz rozwiązania swoich problemów ginekologicznych przez najlepszych specjalistów?
Skontaktuj sie z nami!
Oferujemy darmową konsultację. Dbamy o Twoją prywatność.